2007 yılından bu yana Gebze bölgesinde faaliyetine devam eden Badella Banyo Gereçleri çok kısa zamanda banyo mobilyası alanında üstün teknoloji, trend tasarım, yüksek kalite ve profesyonel işçilik kabiliyetini tecrübesi ile birleştirerek sektöründe öncü firmalardan olmayı başarmıştır.

17 yıllık yolculuğunda her adımını en iyiye ulaşma ilkesiyle atan Badella Banyo’nun başarısının arkasındaki itici güç, yenilikçi vizyonu, güvenilirliği ve özgünlüğü olmuştur.

Modern ve yenilikçi tasarımlarla yorumlama çabası içerisinde olan Badella, tüm koleksiyonlarını kendi bünyesindeki tasarımcılar tarafından trend, ergonomi ve fonsiyonellik ilkeleri benimsenerek geliştirmektedir.

Evrensel tasarım anlayışıyla farklı gereksinim ve zevkleri göz önünde bulunduran Badella Banyo, geliştirdiği çözümlerle tüm yaş gruplarına hitap etmektedir.

Banyoları konforlu, ergonomik ve keyifli yaşam alanlarına dönüştüren, Badella Banyo bugün Gebze bölgesinde 10.000 m² kapalı alanda, Avrupa standartlarına sahip makine parkuru ve üretim hattında yıllık 240.000 modül kapasite ile üretimine devam etmektedir.
Badella Banyo üretiminin %65’lik kısmını çoğunlukla Avrupa olmak üzere, Amerika, Asya ve Afrika kıtalarında bulunan 45 ülkeye ihracat yaparak ekonomiye katkıda bulunmaktadır. %35’lik kısmını ise yurtiçinde 80’i aşkın bayi ağıyla nihai kullanıcıyla buluşturmaktadır.

Badella Banyo, ürünlerimiz üzerinden kişiye özel ürün talebi yüksek kalite ile buluşturarak sizlere en hızlı şekilde sevk etme üzerine stratejisini oluşturmuştur.
Odak noktamız güne daha iyi başlayın…

Vizyonumuz,

Lider Firma olmak, tüm yapısıyla Müşterilerin ve Badella Çalışanlarının Banyo Mobilyası Sorularına çözüm üretmektedir.

Beklentilerin ötesinde EN İYİ kaliteyi üreterek, En Üst Düzey Müşteri Memnuniyetini sağlamak.

Badella’yı diğerlerinden farklı kılan çalışanlarına, çevreye, tüm dinamiklere ve kesimlere karşı duyarlı, güvenilir ve saygılı bir Şirket olmak.

Yenilikçi düşüncenin önünü geniş çapta açmak, sürekli gelişmeyi teşvik etmek ve yepyeni fikirleri keşfetmek.

Yapabileceğimiz hataları kabul etmek, onlardan ders almak ve önlemek.

Verilerin belirli kurallara uygun olarak işlenmesi ve bilginin ölçülebilir ve erişilebilir olmasının sağlanması.

Sürekli gelişime açık olmak ve ekip olarak geleceğe hazırlanmak.

Ekip arkadaşlarımızın hedeflerine ulaşabilmeleri için uygun ortamlar hazırlamak.

Yaptığımız işle ilgili teknolojiyi takip etmek, işleyişini kolaylaştırmak ve şeffaflığını sağlamak.

Alınan kararları takip etmek, hayata geçirilmesine yardımcı olmak ve karşılaşılan engellere çözüm bulmak.

Takım çalışmasını benimsemek ve kolektif akılla hareket etmek.

Zamanın en değerli sermaye olduğunu bilmek ve verimli kullanılmasını sağlamak.

Her durumda büyük resmin farkına varmak ve tüm ekibin gelecek vizyonuna inanmasını sağlamak.

Çalışma arkadaşlarımızın yetkin, sorumlu ve kurum kültürüne sahip olmalarını sağlamak.

İletişimde daima olumlu ve çözüm odaklı yaklaşımı benimsemek.

Süpermarket sistemi ile müşterilere kendi banyolarını özelleştirme ve ihtiyaçlarına uygun hale getirme imkanı sunmayı sağlamak.

Sabah kalktığınızda güne ilk başladığınız mekan olan banyolarda güne mutlu başlamanızı sağlamak en büyük ilham kaynağımızdır.

Misyonumuz,

Farklı olanı gerçek isteklere dayandırarak banyolara yeni bir anlayış getirme arzumuz ile değişken alanlardan ve etkinliklerden kendi tarzımızı ve tasarıma dayalı üretimimizi tercih edilir çözümler sunmak amacıyla müşterilerimiz için ve müşterilerimizle birlikte çalışırız.

Kısa temin süresi, kaliteli ürün ve satış sonrası hizmetleri ile daima müşterilerinin yanında olmayı, çevre ve insan dostu ürünler üretmeyi amaçlamaktadır.

Süpermarket sistemi ile müşteriye çeşitli ürün seçim sunarak kısa termin vererek banyo mobilyası üretiminde farkındalık yaratmak.

Satış Politikası

Badella Satış Politikasının temel Kurumsal Prensibi tüm iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin, bayilerimizin ve ürünlerimizi tercih eden kullanıcılarımızın, hatta çalışanlarımızın “Badella’yı tercih ettiğim için mutluyum” demesini sağlamaktır.

Bu sinerji, ürünlerimizi tercih eden herkesin kalite, hizmet, doğru fiyat ve zamanında teslimat beklentilerini karşılamaktır.