HAKKIMIZDA

2007 yılından bu yana Gebze bölgesinde faaliyetine devam eden Badella Banyo Gereçleri çok kısa zamanda banyo mobilyası alanında üstün teknoloji, trend tasarım, yüksek kalite ve profesyonel işçilik kabiliyetini tecrübesi ile birleştirerek sektöründe öncü firmalardan olmayı başarmıştır.

15 yıllık yolculuğunda her adımını en iyiye ulaşma ilkesiyle atan Badella Banyo’nun başarısının arkasındaki itici güç, yenilikçi vizyonu, güvenilirliği ve özgünlüğü olmuştur.

Sabah kalktığınızda güne ilk başladığınız mekan olan banyolarda güne mutlu başlamanızı sağlamak en büyük ilham kaynağımızdır.

Modern ve yenilikçi tasarımlarla yorumlama çabası içerisinde olan Badella, tüm koleksiyonlarını kendi bünyesindeki tasarımcılar tarafından trend, ergonomi ve fonsiyonellik ilkeleri benimsenerek geliştirmektedir.

Evrensel tasarım anlayışıyla farklı gereksinim ve zevkleri göz önünde bulunduran Badella Banyo, geliştirdiği çözümlerle, tüm yaş gruplarına hitap etmektedir.

Banyoları konforlu, ergonomik ve keyifli yaşam alanlarına dönüştüren, Badella Banyo bugün Gebze bölgesinde 10.000 m² kapalı alanda, Avrupa standartlarına sahip makine parkuru ve üretim hattında yıllık 240.000 modül kapasite ile üretimine devam etmektedir.

Doğal kaynaklarımızı verimli  kullanmak hedefiyle kalite ve trend olarak uzun ömürlü ürünler üretmek çabasında olan Badella Banyo, Doğaya karşı sorumluluğunu yerine getirebilmek ve ormanlarımızı yaşatmak adına düzenli olarak fidan dikim kampanyalarına destek olmaktadır.

Odak noktamız  Güne daha iyi başlayın….